Size bir telefon kadar yakınız
0216 491 30 29
Dil Seçin

Editörlük ve Yazarlık Desteği

04.06.2018
475 görüntülenme
Editörlük ve Yazarlık Desteği

Editörlük ve Yazarlık Desteği

Sürüş Akademisi Güvenli, Defansif ve İleri Sürüş ve Sürücülük Teknikleri Eğitimleri ile önemli bilgi ve sürüşü kolaylaştıracak anekdotları kullanıcılara ulaştırmak ve olağan kaza risklerini en aza indirip, bilinçli sürücüler yetiştirmek. Bu yöntemleriden birisi de TV – Radyo – Web Sitesi – Video program yapımcılığı ve online destektir.

Mevcutta halen Türkiye’de sürüş ile ilgili çoğu konuda hizmet veren ve sürücüleri sizlerin sayesinde gerek televizyon karşısından, gerek radyo programlarından gerekse web sitesinde bize ayırdığınız köşeden yazı ve içerik desteğimiz ile bilgilendiriyor ve ileri, defansif ve güvenli sürüş teknikleri ile ilgili bilgi sahibi yapıyoruz.

Sürüş Akademisi ekip liderimiz Çetin Büyükçınar, 20 yıllık sürüş eğitmenliği tecrübelerini ve gelişen modern sürüş tekniklerini çeşitli TV programları, Açık Oturumlar, Ana Haber Bültenleri, çeşitli web sitelerinde videolu soru-cevap desteği, makale yazarlığı vb. gibi daha önceden hizmet vermiştir ve halen bugünde vermeye devam etmektedir.

Çetin Büyükçınarileri sürüş teknikleri, mevsimsel sürüş koşulları, sürücü davranışları, kaza bilirkişilik, değişen trafik kuralları, trafik işaret ve işaretçileri vb. gibi konularda Ana Haber bülten editörlük desteği devam etmektedir.

Editörlük desteği verilen basın, yayın ve organları hemen hemen yerel ve ulusal tüm TV programları, önemli internet projelerinde, Türkiye de önde gelen dergi ve gazetelerin ayrılan köşelerinde köşe yazarlığı yapmıştır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ARA
KONUM