Size bir telefon kadar yakınız
0216 491 30 29
Dil Seçin

Güvenli Sürüş Teknikleri

02.06.2018
11 görüntülenme
Güvenli Sürüş Teknikleri

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitim Programı, trafikte oluşabilecek tehlikeleri önceden algılamaya ve başımıza gelebilecek bu tehlikelere karşı gelmeden önce önlem almaya yönelik verilen bir eğitim programıdır.

 

Güveni Sürüş Teknikleri Eğitim Amacı

Farklı yer tutuş zeminleri ve değişik hava koşullarında dikkati artırmayı ve oluşabilecek kazalara karşı kaza oluşmadan önlem alabilme alışkanlığını kazandırmayı hedeflemektedir.

 

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi için pist şart mıdır ?

Sürüş teknikleri eğitiminin büyük bir kısmı için trafiğe kapalı ve onaylanmış pist gerekmektedir. Ancak güvenli sürüş, özel direksiyon, trafikte algı ve konsantrasyon, sürücü seviyesi belirleme gibi eğitimlerde teorik dersten sonra uzmanlar eşliğinde akan trafikte eğitim tamamlanmaktadır.

 

Eğitim Talep Formu ile Rezervasyon Yapabilirsiniz, Lütfen Tıklayın!

 

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim Süresi

1 gün
4 saat teorik, 1 saat uygulamalı eğitim
Toplam; 5 saattir.

Güvenli Sürüş Teknikleri eğitim süresi, eğitimi alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şuan da yazacağımız eğitim süresi 10 kişilik bir sınıf için geçerlidir. Sınıf mevcud sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

1 günlük eğitimler için belirlenen eğitim saatleri; randevu saatinde başlar ve 6 saatlik süre içerisinde 1 gün olacak şekilde sonlandırılır.

 

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim İşleyişi

Güvenli Sürüş Eğitimi Teorik Dersi (5 Saat); Projeksiyon destekli görsel materyalleralkol gözlüğüemniyet kemeri simülasyonu uygulanarak öfke kontrolü ve yorgunlukla mücadele teknikleri katılımcılara anlatılır.

Güvenli Sürüş Eğitimi Uygulama (1 Saat); Eğitmenler eşliğinde farklı yoğunluktaki trafikte katılımcılar araç kullanarak güvenli ve emniyetli sürüş teknikleri stratejileri katılımcıya aktarılırDefansif araç kullanma yöntemleri ile eğitim tamamlanır.

 

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi Belgesi/Sertifikası

Güvenli Sürüş Eğitim programıSürüş Akademisi A.Ş. eğitim kompleksi içerisinde bu eğitimler için ayrılmış asfalt,stabilize toprak alan ve OFF-Road toprak alan pist alanlarında uygulanmaktadır. Amerika NSC (National Safety Council) tarafından sertifikalandırılmış ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim müfredat ve mevzuatı uygulanır. Eğitim veren tüm eğitmenler TOSFED ve NSC tarafından lisanslıdır.

Tüm eğitimler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. (Güvenli Sürüş Teknikleri Sertifikası)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ARA
KONUM