Size bir telefon kadar yakınız
0216 491 30 29
Dil Seçin

Psikoteknik / Psikomotor Değerlendirme

04.06.2018
641 görüntülenme
Psikoteknik / Psikomotor Değerlendirme

Psikoteknik / Psikomotor

Psikoteknik / Psikomotor analiz ve değerlendirme, her katılımcının psikomotor değerleri eğitim öncesi alınarak sürücülük limitleri ile ilgili veriler değerlendirilip ve üstlerine rapor edilerek firma yetkililerinin sürücülük görevi verilirken risk analizi yapmaları sağlanır.

 

Psikoteknik / Psikomotor

Psikoteknik / Psikomotor amacıtercih edilen hıziki araç arasında korunan mesaferiske atılma ve kural ihlalleri bu alışkanlıklardan bazılarıdır. Diğeri ise sürücünün yeteneklerini belirleyen, araç kullanımı sırasında aktif hale geçen tüm zihinsel psikomotor yeteneklerinin bir bileşkesi olan sürücülük yeteneğidir. Güvenli sürücülük yeteneklerisürücülük için gereken temel yeteneklerdir.

 

Eğitim Talep Formu ile Rezervasyon Yapabilirsiniz, Lütfen Tıklayın!

 

Psikoteknik / Psikomotor, Analiz ve Değerlendirme Süresi

1 gün
20 dakika teorik eğitim, test süresi

 

Psikoteknik / Psikomotor, Analiz ve Değerlendirme İşleyişi

Her katılımcı için 4 adet ana temel test bulunmaktadır. Testler bitiminde genel reaksiyon süreleri belirlenip kişinin psikomotor analiz dökümü çıkartılır.

 

Psikoteknik / Psikomotor Analiz ve Değerlendirme Belgesi/Sertifikası

Psikoteknik / Psikomotor analiz ve değerlendirmeSürüş Akademisi A.Ş. eğitim kompleksi içerisinde bu eğitimler için ayrılmış asfalt,stabilize toprak alan ve OFF-Road toprak alan pist alanlarında uygulanmaktadır. Amerika NSC (National Safety Council) tarafından sertifikalandırılmış ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim müfredat ve mevzuatı uygulanır. Eğitim veren tüm eğitmenler TOSFED ve NSC tarafından lisanslıdır. 

Tüm eğitimler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. (Her katılımcı için ayrı ayrı düzenlenen Psikoteknik Analiz Belgesi veya Psikomotor Analiz Belgesi düzenlenir.)

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ARA
KONUM