Size bir telefon kadar yakınız
0216 493 49 93
Dil Seçin
trende

SRC – ODY – ÜDY Merkezi Açıldı

11.01.2019
3 görüntülenme
SRC – ODY – ÜDY Merkezi Açıldı

SRC – ODY ve ÜDY Merkezi Açıldı

Tuzla‘da SRC – ODY – ÜDY Merkezi Açıldı, Sürüş Akademisi olarak yıllardır sürüş sektörün de edinmiş olduğumuz tecrübeyi siz değerli sürücülere SRC – ODY – ÜDY Merkezimiz de aktarmaya devam ediyoruz.

Tuzla‘da yeni kurduğumuz SRC, ODY – ÜDY Merkezimiz de alanında uzman eğitmenlerimiz ve adaya yönelik eğitim metotlarıyla sizlere sürüşü sevdiriyor, alacağınız SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi yanında sürüş ile ilgili önemli nüanslardan da bahsederek trafik bilincini aşılamayı hedefliyoruz.

Kısaca Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi Nedir?

Sürüş Akademisi olarak yola çıktığımız Sürücülük sektöründe fark ettiğimiz eksiklikleri daha derine bu işin hamuruna inerek açtığımız Denge Sürücü Kursu olarak pekiştirdik. 1000’lerce kişiye ehliyet verirken fark ettiğimiz ve giderek artan trafik kazalarının önüne nasıl geçebiliriz noktasında vardığımız sonuçlar bizleri Sürücü TV youtube kanalını açmamıza vesile oldu. Giderek büyüyen Youtube kanalımız ile milyonlarca kitleye erişim sağladık. Bunun akabinde Sürücü Medya ile de 600’den fazla Sürücü Kursuna eğitim ürünleri geliştirdik ve 10.000’lerce ehliyet alacak adayın bilinçlenmesini sağladık.

Bunların akabinde trafik kazalarını incelediğimiz de sürekli yollarda araç kullanan ve bu işi meslek haline getirmiş sürücülerin bilinçlendirilmesini sağlamak için SRC, ODY – ÜDY Merkezimizi kurduk.

Burada diğer SRC Merkezlerinden ziyade eğitime ağırlık vererek ve eğitimin dışında öğrenmeye teşvik ederek yeni bir anlayışı getirdik. Alacağınız belgenin sadece yasal zorunluluğu olduğunu ama burada öğreneceğiniz bilgilerin sizlerin hayati durumlara dokunduğunun bilincini tüm adaylarımıza aktardık.

Bugün Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi olarak 100% Müşteri memnuniyetini ve 100% Başarı oranını elde etmemiz verdiğimiz eğitimlerden ziyade burada ki anlatılan konuların bilinçlendirilmesi olmuştur.

SRC Belgesi Nasıl Alabilirim?

SRC Belgesi almak için öncelikle ehliyetinizin olması yeterli olacaktır. Alacağınız belgeler kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi ve SRC 4 Belgesi hizmetini Denge SRC Merkezi olarak vermekteyiz.

SRC Belgesini Nereden Alabilirim?

İstanbul‘da Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Sultanbeyli bölgelerinden Kocaeli İzmit‘ten Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgelerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilir SRC Belgesini alabilirsiniz.

ODY Belgesi Nasıl Alabilirim?

ODY Belgesi almak için yetki belgelerine sahip bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak görev yapmanız halinde sizlerden talep edilecek belgedir. Alacağınız belgeler kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi hizmetini Denge ODY Merkezi olarak vermekteyiz.

ODY Belgesini Nereden Alabilirim?

İstanbul‘da Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Sultanbeyli bölgelerinden Kocaeli İzmit‘ten Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgelerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilir ODY Belgesini alabilirsiniz.

ÜDY Belgesi Nasıl Alabilirim?

ÜDY Belgesi almak için öncelikle ehliyetinizin olması yeterli olacaktır. Alacağınız belgeler kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmetini Denge ÜDY Merkezi olarak vermekteyiz.

ÜDY Belgesini Nereden Alabilirim?

İstanbul‘da Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Sultanbeyli bölgelerinden Kocaeli İzmit‘ten Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgelerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilir ÜDY Belgesini alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.