Size bir telefon kadar yakınız
0216 493 49 93
Dil Seçin
trende

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

04.06.2018
7 görüntülenme
Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sportif sürüş teknikleri eğitimi, genellikle motosporlarına meraklı olan fakat bunun için büyük bütçeler ayıramayan veya hobi olarak sürüşünü geliştirmek isteyenlere verilen geniş bir eğitimdir.

 

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitim Amacı

Sportif sürüş teknikleri eğitim amacı; “siz kurallara uyun biz birlikte eğleniriz” söylemiyle Sürüş Akademisi A.Ş. olarak motospor meraklılarına kapılarımızı açtık, drift eğitimiralli alt yapısıoff-road vb. gibi ofansif sürüş parkurlarından oluşan sportif sürüş teknikleri eğitimi hobi amaçlı olup hem araç kullanma teniklerini öğrenirken hemde keyif alabileceğiniz bir eğitimdir.

 

Eğitim Talep Formu ile Rezervasyon Yapabilirsiniz, Lütfen Tıklayın!

 

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim Süresi

2 gün
3 saat teorik, 4 saat uygulamalı pist eğitimi
Toplam; 7 saattir.

Sportif Sürüş Teknikleri eğitim süresi, eğitimi alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şuan da yazacağımız eğitim süresi 1 kişi için geçerlidir.
2 günlük eğitimler için belirlenen eğitim saatleri; randevu saatinde başlar ve 7 saatlik süre içerisinde 2 gün olacak şekilde sonlandırılır.

3 saat teorik eğitim, 
4 saat uygulamalı pist eğitimi,
olamak üzere toplamda 7 saat eğitim verilir.

 

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim İşleyişi

Sportif Sürüş Eğitimi Teorik Dersi (3 Saat); Teorik eğitimde drift teknikleri, apeks tutma, savrulma teknikleri ve kişinin yoğunlaşmak istediği alana göre şekillenen pratik eğitimin etkisini artıran görsel eğitim metodları kullanılarak katılımcıya aktarılır.

Sportif Sürüş Eğitimi Uygulamalı Pist Dersi (4 Saat)Sportif Sürüş Eğitimi Pist Uygulaması; eğitimlerimiz önce driftçet sonra easydrift ve ekipmansız araçlarla yapılır. Kişinin kendi aracıyla (isteğe bağlı) performans sürüşleri yapılır. Uzman pilotlar eşliğinde yapılan eğitimlerde drift teknikleri ve apeks yakalama pratikleri katılımcı bizzat kullanarak yaşatılır.

 

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi Belgesi/Sertifikası

Sportif Sürüş Eğitim programıSürüş Akademisi A.Ş. eğitim kompleksi içerisinde bu eğitimler için ayrılmış asfalt,stabilize toprak alan ve OFF-Road toprak alan pist alanlarında uygulanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim müfredat ve mevzuatı uygulanır. Eğitim veren tüm eğitmenler TOSFED ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitmen sertifikasına sahiptir.

Tüm eğitimler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. (Sportif Sürüş Teknikleri Sertifikası)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.